Iwona Tyrna-Łojek

Doktor nauk humanistycznych, psycholog biznesu, wykładowca, trener rozwoju, mentorka i mediatorka.

Właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej AKREO, właścicielka marki Kultura Sukcesu, założycielka Klubu Kobiet Biznesu w Katowicach.

Otrzymała tytuł Kobiety Sukcesu Śląska 2016 r za swoje osiągnięcia na rzecz rozwoju kobiet i ich biznesów. Prowadzi treningi kierownicze, rozwoju osobistego oraz  kreatywności.

Entuzjastka rozwoju biznesowego i osobistego opartego na wzmacnianiu mocnych stron ze szczególnym naciskiem na kształtowanie wizerunku i świadomej autoprezentacji.

Od lat współpracuje z mediami. Występowała jako ekspert w programach telewizyjnych „Rozmowy w toku”, „Uwaga”, „Super wizjer”, TV Silesia oraz w radio Katowice i ESKA.

Brała udział w programie kulinarnym „Ugotowani” oraz „Rodzinne gotowanie z Andrzejem Polanem” w Dzień Dobry TVN. Udział w programach kulinarnych traktuje jako nowe doświadczenie, kolejne wyzwanie oraz dobrą zabawę.

Ma duży dystans do siebie, do tego co robi. Jest optymistką zarażającą innych pozytywnym myśleniem i działaniem. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca i kraje.

Prywatnie szczęśliwa żona  i mama.