Ponad 2 lata temu założyłam Klub Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu” , miejsce w którym spotykają się Panie prowadzące własną działalność gospodarczą. To swoista platforma ludzi przedsiębiorczych, wspierających się wzajemnie i rozwijających. Korzystających z doświadczeń innych oraz przedstawiających własne osiągnięcia. Rok później założyłam na Uczelni Wyższej Koło przedsiębiorczych, którego celem jest min pozyskiwanie przez studentów praktycznej wiedzy biznesowej. Uczestniczę w konferencjach, spotkaniach oraz warsztatach dla przedsiębiorczych. Chętnie wspieram projekty rozwojowe, osobiście prowadząc warsztaty. Moderuję stronę internetową, fanpage oraz bloga o tematyce szeroko rozumianego rozwoju i biznesu.

Kultura sukcesu (nazwa klubu i strony internetowej) oznacza dla mnie osiągnięcia w biznesie oparte na zasadach „Fair Play” , którego jestem gorącą propagatorką. Jestem działaczką społeczną, orędowniczką  czynnego udziału kobiet w biznesie. Jednakże nigdy dotąd nie przyszło mi do głowy, aby moje działania na rzecz innych potraktować jako nominację do tytułu „Kobieta sukcesu”.

Podczas Gali z okazji 2 rocznicy klubu kobiet, moje koleżanki klubowiczki dowiedziały się o możliwości zgłoszenia swojej kandydatki do tytułu Kobiety Sukcesu Śląska. Jedna z nich Ewa Podsiadło zaproponowała (w imieniu własnym i innych klubowiczek), aby to właśnie mnie zgłosić do tego konkursu. I tak się zaczęło. Ewa zajęła się wszystkimi sprawami organizacyjnymi a mnie pozostało tylko czekać na werdykt szanownej kapituły, która w głosowaniu wybierała „złotą dziesiątkę” kobiet sukcesu Śląska. Jakiś czas temu dostałam informację, że znalazłam się gronie  wspaniałych kobiet sukcesu.

Gala IV edycji „Złotej dziesiątki Kobiet Sukcesu” odbyła się w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach. Miałam okazje poznać wszystkie Panie, porozmawiać z nimi i poznać ich osiągnięcia. Przebywanie w gronie takich kobiet było dla mnie bardzo inspirujące. Sama inicjatywa wyborów w poszczególnych województwach ma już 19 lat. Wszystko się zaczęło od pomysłu Ewy Domaradzkiej-Ziarek. Organizatorką Gali była Ilona Kanclerz.

Wspaniała atmosfera spotkania, podniosłe chwile podczas laudacji wszystko to sprawiło, że wieczór ten na zawsze zapadnie w mojej pamięci. Jest mi niezwykle miło, że znalazłam się w gronie tych wspaniałych kobiet, ciesząc się wspólnie z naszej „złotej dziesiątki”, bo wszystkie jesteśmy cudowne choć każda z nas znalazła własny sposób na rozwój osobisty i zawodowy.