Tegoroczne Andrzejki spędziłyśmy w towarzystwie członkiń stowarzyszenia Batut. Był ku temu ważny powód, ponieważ Iwona Tyrna-Łojek wręczyła na ręce pani prezes stowarzyszenia Urszuli Małek nominację do tytułu: Społeczność Kultury Sukcesu. Taka decyzja zapadła na wniosek Kapituły naszego klubu. Przy okazji spotkania była okazja do zapozowania do pamiątkowych zdjęć członkiń stowarzyszenia z naszymi klubowiczkami. Były oczywiście gratulacje i towarzyszące im wzruszenie.

Na spotkanie z członkiniami stowarzyszenia oraz klubu przyjechała pani Agnieszka Wyderka - Dyjecińska wicestarosta powiatu bieruńsko-lędzińskiego wraz z paniami należącymi do Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Bieruniu. Dzięki temu miałyśmy okazje do wymiany doświadczeń w zakresie pracy społecznej oraz działalności kobiet w biznesie.
 
W trakcie spotkania dwie członkinie klubu Kultura Sukcesu Katarzyna Czapla Czapla LAB(1 rok) i Elżbieta Nowowiejska-Bijak Fabryka relacji (3 rok) obchodziły rocznice założenia własnej firmy. Natomiast założycielka Klubu oraz marki Kultura Sukcesu Iwona Tyrna-Łojek świętowała okrągłą, dwudziestą rocznicę działalności gospodarczej. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach były prezenty, gratulacje oraz życzenia od koleżanek z klubu oraz naszej Ambasadorki Małgorzata Orzechowska Brol. Dziewczyny - bardzo dziękujemy za pamięć.

Po części oficjalnej rozpoczęła się typowa zabawa andrzejkowa czyli wróżby i lanie wosku. Wróżby z ciastkiem tradycyjnie przygotowała nasza Ambasadorka Małgosia Orzechowska-Brol.

Były też tańce ponieważ do wspólnej zabawy przygrywał nam Mateusz Wróbel utalentowany muzycznie mikołowianin.  Tym razem w zachowaniu wspomnień ze spotkania andrzejkowego pomogło nam dwóch fotografów: członkini Klubu Kultura Sukcesu Iwona Gocel Iv Gocel oraz sympatyk Klubu Marcin Czyżewski. Bardzo Wam serdecznie dziękujemy.
 
Kolejne nasze spotkanie odbędzie się  przedświątecznej atmosferze radości i zadowolenia. Aby wszyscy mogli tak postrzegać te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia organizujemy  zbiórkę żywności dla osób starszych we współpracy z Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja. Finał tej akcji odbędzie się 11 grudnia 2019 roku w godzinach 17.30-19,30 w sali szkoleniowej Centrum Med-Beauty Katowice. W tym czasie serdecznie zapraszamy darczyńców na wspólną kawę i ciasto w towarzystwie Pani prezes Fundacji Aleksandra Poloczek, członkiń Klubu oraz jego założycielki Iwona Tyrna-Łojek.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć ze spotkania andrzejkowego