Spośród wpisów na fanpage Kultury Sukcesu na FB można znaleźć takie, które opatrzone są wspólnym tytułem „Trzy pytania do…”. Stanowią one cykl wywiadów przeprowadzonych z klubowiczkami oraz sympatykami klubu. Do tej pory na pytania  udzieliła odpowiedzi trenerka fitness , makijażystka, kolorystka, właścicielka firmy zajmującej się dekoracją okien. Restauratorka oraz właścicielka firmy zajmującej się ręcznie robionymi kartkami czy serwisem opon również odpowiedziały na trzy pytania. Rozmowę przeprowadzono  także na temat pola golfowego w Mikołowie oraz z żoną naszego podopiecznego, którego wspieramy na różne sposoby, a wszystko po to, aby  nastąpił powrócił do pełnej sprawności. Wszystkie wywiady znajdują się na stronie Kultura Sukcesu - Trzy pytania do...

Drugi cykl to rekomendowane przez sympatyków Kultury Sukcesu miejsca wakacyjnego wypoczynku w Polsce oraz  zagranicą a także propozycje wypadów weekendowych.
Kolejny cykl to Ekspert radzi w którym zamieszczane są różnego rodzaju porady. Do tej pory można było dowiedzieć się w jaki sposób osłonić  dom przed słońcem a tym samym obniżyć temperaturę powietrza w pomieszczeniach. Również można było zasięgnąć  informacji o tym co robić, aby w trakcie urlopu nie przybrać na wadze i zdrowo się odżywiać.

Obecnie wprowadzamy następny cykl tematyczny pod wspólnym tytułem „Zaczytani”.
Na zdjęciach zobaczymy osoby czytające  książki w różnych miejscach np. na plaży, w autobusie, w samolocie, na hamaku itp. W ten sposób pokazujemy, że czytać można dosłownie wszędzie a  najważniejsze jest to, żeby codziennie przeznaczyć choć trochę czasu na czytanie książek. Oczywiście pod wspomnianym zdjęciem będzie również adnotacja co przeczytała dana osoba w połączeniu z recenzją.
Zachęcam bardzo serdecznie do przysyłania zdjęć wraz z tytułem książki, nazwiskiem autora oraz opinią na jej temat na adres kontakt@kulturasukcesu.pl