Środowe spotkanie klubowe   w całości było poświęcone kosmetykom naturalnym, które można   produkować na własne potrzeby w domowym laboratorium jakim jest kuchnia. Na ten temat wypowiadała się ekspertka w tej dziedzinie - nasza klubowiczka Katarzyna Czapla, która jest biotechnologiem i kosmetologiem.

Na wstępie przeprowadziłam rozmowę z Kasią (nagranie Video), która zostanie opublikowana w najbliższym czasie. Następnie wykonałyśmy test - „Jaką jesteś DOSZĄ” według  koncepcji Ajurwedy. Otrzymane wyniki posłużyły do analizy tego w jaki sposób dbać o siebie, jak się odżywiać, jak spędzać wolny czas . Dzięki swobodnym wypowiedziom miałyśmy okazje jeszcze bardziej się poznać i rozeznać w swoich słabych i mocnych stronach.

Później przeszłyśmy do praktycznych działań czyli produkcji peelingu do ciała z takich składników jak: cukier, potarta skóra z pomarańczy, imbir, cynamon oraz olej kokosowy. Peeling wyszedł świetny. Nie tylko super działa ale też rewelacyjnie pachnie.

Trzygodzinne spotkanie, które w całości poprowadziła Kasia było tak interesujące, że nie zauważyłyśmy , że to już prawie koniec. Jeszcze tylko losowanie upominków - kosmetyków naturalnych wykonanych przez Kasię i nie pozostało nic innego jak tylko umówić się na kolejne, świetne spotkanie.

Zapraszam do oglądnięcia galerii z naszego spotkania