Po sukcesie pierwszej części projektu „Zdjęcia dla Klubowiczek” nadszedł czas na kontynuację. Tym razem zdjęcia wykonywał  Wojciech Zakrzewski, któremu asystowała nasza nowa koleżanka Iwona Gocel, której pasją jest robienie zdjęć. Całość koordynowała członkini Klubu Katarzyna Niewiadomska.
 
Na planie zdjęciowym pojawiłyśmy się z atrybutami naszych firm. Iwona Karamuz z oponą,  w stroju firmowym dla pracowników (Firma Pol-gum), Kasia Niewiadomska w odzieży ochronnej z kaskiem (Pion BHP), Anna Rehlich z łyżwami (prezes Kojotek Naprzód- Janów). Tym razem w wersji biznesowej  Iwona Tyrna-Łojek (Kultura Sukcesu) oraz Elżbieta Nowowiejska-Bijak (Fabryka relacji).
 
Części z nas towarzyszyły dzieci, które świetnie się bawiły w swoim towarzystwie. Każda z nas pozowała do zdjęć w  sesji indywidualnej. Na koniec w ramach wspólnej zabawy, spontanicznie, bawiąc się i wygłupiając miałyśmy  robione zdjęcia, które najlepiej obrazują atmosferę naszego spotkania. Były żarty, wygłupy i  radość – wszystko to, co jest niezbędne, aby miło ze sobą spędzić czas.
 
Do następnego spotkania, które odbędzie się już wkrótce.