Październikowe spotkanie dobiegło końca. Tym razem odwiedziło nas wiele Pań, które przyglądały się naszemu klubowi oraz temu jak działamy. Osobiście miałam okazje wręczyć kolejne karty klubowe dla Anety Labisz, Anny Rupki oraz Grażyny Walkowicz.
 
Klubowiczka Aniela Czerner podziękowała za naszą pomoc przy organizacji koncertu charytatywnego dla Darka.  Agata Stencel upiekła dla nas przepyszne ciasto, za co bardzo dziękujemy. W ramach promocji naszych firm Aneta Labisz przedstawiła nam zakres działania jej „Pracowni z duszą”. Trzeba przyznać, że dekoracja okien to bardzo interesujący temat, który nie tylko wciąga ale też generuje przeróżne pytania odnośnie tkanin, różnych rozwiązań czy nowinek modowych.
 
Na spotkaniu wiele miejsca poświęciłyśmy organizacji Gali Kultury Sukcesu, która odbędzie się 27 lutego 2018 roku. Mamy już pierwszych partnerów tego wydarzenia, którzy pojawili się na spotkaniu by podjąć współprace z Klubem.
 
Tradycyjnie pod koniec spotkania odbyło się losowanie upominków, które przygotowała klubowiczka Aneta Labisz. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Do następnego spotkania tym razem w andrzejkowej atmosferze.

Zapraszam do oglądnięcia galerii z naszego spotkania