Hasło przewodnie Klubu Kobiet Biznesu „Siła jest w nas - moc synergii” stało się nie tylko mottem przewodnim naszych spotkań, ale też nabrało mocy sprawczej. Każde kolejne spotkanie daje mi mega energię do działania, poszukiwania nowych sponsorów, partnerów Klubu. Wszystko po to, by wzajemnie się wspierać, pomagać sobie a przy tym wszystkim dobrze bawić.

Na pierwszym w nowym roku spotkaniu nasza koleżanka Aniela w krótkim przemówieniu przedstawiła stan zdrowia swojego szwagra, prosząc o przekazanie 1% podatku. Klubowiczki, partnerzy klubu zareagowali bardzo spontanicznie. Jestem przekonana, że właśnie w tym naszym gronie siła synergii, jest bardzo mocno odczuwalna, każda z nas znajduje pomoc, poradę od koleżanek . Warto pomagać i również miło jest poczuć wsparcie i zrozumienie ze strony innych.

Taki właśnie jest ten nasz klub, gdzie przewija się biznes, proza życia, pozytywne myślenie i dobra energia relacji koleżeńskich.

Dziękuje również sponsorom i partnerom Klubu, którzy pamiętają o nas przesyłają upominki do rozlosowania podczas spotkania, proponują zniżki czy rabaty, przeprowadzają bezpłatne warsztaty i pokazy.

Jeszcze raz gorąco Wam dziękuję, że jesteście z nami. 

Zobacz film i galerię zdjęć z naszego spotkania

Serdeczne podziękowania dla:
- Kasi Ośliźniok za pyszne ciasto, domowej roboty przygotowane na nasze spotkanie
- Agnieszce Łapaj - współwłaścicielce hotelu Villa Verde Congress & SPA za ufundowanie upominków
- Ewelinie Zielińskiej za porwanie nas do wspólnej, wesołej zabawy w rytmie karnawałowej Zumby
- Tomaszowi Stasiła - właścicielowi firmy Quest Optica za przygotowanie stanowisk do profesjonalnego badania wzroku oraz ufundowanie upominków
- Dagmarze Gogolińskiej-Bortel za ufundowanie upominków do rozlosowania