Kwietniowe spotkanie klubowe było dynamiczne, dużo się działo, a z godziny na godzinę, przybywały jeszcze kolejne osoby.

Na samym początku Pan Tomasz Izdebski Whisky& Spirit House zorganizował dla nas degustację Pineau des Charentes okraszoną ciekawymi informacjami o różnych alkoholach tych mniej i bardziej procentowych.

Następnie Panie brafitterki z Vanilla Body Shop zorganizowały dla nas prezentacje bielizny i strojów kąpielowych. Pokaz kolekcji, modnych wzorów czy kolorów uzupełniony został o indywidualne wskazówki i porady.

Tuż po przerwie odwiedziła nas Aleksandra Poloczek prezes  Fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja. Przypomnę , że nasz Klub ściśle współpracuje z Fundacją Oli i bardzo chętnie pomaga potrzebującym. Przy okazji mieliśmy okazje omówić szczegóły dotyczące przygotowywanego koncertu charytatywnego dla Darka Ośliźnioka. Podobnie jak w poprzedniej edycji koncertu nasze klubowiczki chętnie wspierają inicjatywę.

Tuż przed zakończeniem spotkania odwiedził nas stylista fryzur Michał Wadas przynosząc włosy z przeznaczeniem na peruki dla Pań po chemioterapii. Zbieranie włosów koordynuje Fundacja Aleksandry Poloczek, dlatego było nam niezmiernie miło zobaczyć na naszym spotkaniu osoby z którymi współpracuje Klub, które jednocześnie wspierają się wzajemnie.

Moc synergii i wsparcia - to naprawdę działa w naszym Klubie Kobiet Kultury Sukcesu. Tradycyjnie pod koniec spotkania losowałyśmy upominki od naszych partnerów. Tym razem były to płyty The sound of Europe II od Justyny Dziumy oraz vouchery od Vanilla Body Shop.

Serdecznie dziękujemy. Następne spotkanie już 16 maja o 17.00. Serdecznie zapraszam do śledzenia naszego fanpage na FB, gdzie zamieszczam na bieżąco informacje o tym co dzieje się w naszym Klubie.

Zapraszam do oglądnięcia galerii z naszego spotkania w dniu 25 kwietnia 2017r.