Pierwszą rocznicę powstania Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu” świętowaliśmy dzięki wsparciu i pomocy Pani rektor prof. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Na spotkanie zostały zaproszone klubowiczki wraz z osobami towarzyszącymi. Nie zabrakło partnerów klubu oraz firm, które ufundowały upominki. Miałam okazje przedstawić 12 miesięcy z życia klubu i pokazać na zdjęciach co działo się na kolejnych spotkaniach. Następnie koleżanki wypowiadały na temat klubu, jak się w nim czują, wspólnie bawią i miło spędzają czas.


Nasza koleżanka klubowa Elżbieta Nowowiejska-Bijak, wykonała dla nas przepiękny solowy taniec, który był kwintesencją jej miłości do tańca. W każdym ruchu i geście widać było ogromną pasje.  Fakt, że w to co robi angażuje się całym sercem było widoczne już na pierwszy rzut oka. W trakcie przerwy, była okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia oraz poczęstowania się rocznicowym tortem.

Po przerwie wróciliśmy do artystycznych pasji. Tym razem wystąpiła ze swoim recitalem aktorka związana min. z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu - Beata Deutschman. Mieliśmy okazje nie tylko obcować z tak utalentowaną i niezwykle skromną aktorką, ale również pod wpływem jej osobistej charyzmy i ciepła rozpocząć wspólne tańce. Piękne utwory, bardzo kobiece pozwoliły na wspólne śpiewanie i doskonałą zabawę.Dla chwili wytchnienia zmieniliśmy role, ponieważ w charakterze tańczących osób pojawił się na scenie zespół Panoptikum. To pasja naszej koleżanki klubowej - Ewy Podsiadło spowodowała, że zespół ten pojawił się na naszym rocznicowym spotkaniu. Gdybym jednym zdaniem miała opisać to co zobaczyliśmy, to byłoby to stwierdzenie: „moc energii i niezwykłych umiejętności tanecznych”. Podopieczni Ewy już od 15 lat mają okazję rozwijać swoje talenty, szlifować uzdolnienia oraz korzystać z pomocy i wsparcia naszej klubowiczki.Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, ale dla pocieszenia muszę przyznać, że siły, mocy i wzajemnej synergii pozostaje nam jeszcze dużo na następne spotkania. Biorąc pod uwagę, że na każdym spotkaniu doładowujemy swoje wewnętrzne akumulatory można by rzec, że nasza klubowa energia jest niewyczerpalna. 

Zobacz galerię zdjęć i film ze spotkania rocznicowego.

Zapraszam na kolejne spotkanie już w marcu. - AGENDA