Za dwa dni będziemy obchodzić Dzień Matki dlatego też już w piątek  w ramach spotkania klubowego postanowiłyśmy świętować. Pomogła nam w tym Ambasadorka Klubu Małgorzata Orzechowska-Broll, która recytowała swoje wiersze o Mamie. Atmosfera zrobiła się iście poetycka, pełna wzruszeń.  

Z tej okazji Pani Basia – mama klubowiczki Katarzyny Czapli upiekła dla nas ciasto za które serdecznie dziękujemy. Skorzystałyśmy z uprzejmości klubowiczki Grażyny Walkowicz, która udostępniła na spotkanie sale szkoleniową  w swoim salonie Med.-beauty.  

Poczęstunek przygotowały również klubowiczki Iwona Karamuz i Katarzyna Niewiadomska. W ten sposób, wspólnymi siłami i wzajemnym wsparciem przygotowałyśmy kolejne spotkanie.  Przy okazji omówiłyśmy kolejne wydarzenia.

Pod koniec wieczoru z poezją dla mamy przystąpiłyśmy do rozlosowania upominków. Tym razem były to przeróżne książki oraz czasopismo naukowe  WSB Chorzów na temat naszego Klubu.

Już niedługo kolejne nasze spotkanie . W piątek 7 czerwca wybieramy się do Nikiszowca na zwiedzanie z przewodnikiem i wspólne biesiadowanie. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszam do obejrzenia galerii z naszego spotkania.