Dzisiejsze spotkanie Klubowe było sfokusowane na Centrum Med-Beauty w Katowicach, którego właścicielką jest nasza członkini. Grażyna Walkowicz, bo o niej mowa zaprosiła nas, abyśmy mogły poznać to klimatyczne i estetyczne miejsce w którym wykonywane są przeróżne zabiegi.

Recepcja, część kosmetyczna, podologiczna  oraz  medycyny estetycznej tak w wielkim skrócie można by określić topografię całości salonu. Klubowiczka Grażyna  jest lekarzem specjalizującym się w  medycynie estetycznej. Przystępnie a zarazem fachowo udzieliła  nam wszelkich informacji dotyczących zabiegów, wskazań i przeciwskazań do ich wykonania oraz ich skuteczności.

Każda z nas poddała się zabiegowi dotleniającemu na twarz co spowodowało, że poczułyśmy się jeszcze bardziej zrelaksowane i wypoczęte. W takim miejscu nie mogło być inaczej, gdzie wszystko co robimy jest po to by poczuć się pięknie i satysfakcjonująco.  

Przy okazji zrobiłyśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć, aby zatrzymać na dłużej, w postaci wspomnień to nasze dzisiejsze spotkanie w salonie kosmetycznymi i medycyny estetycznej. Miałam też okazje zadać  Grażynie klika pytań przed kamerą. W najbliższym czasie materiał zostanie przedstawiony na naszej stronie i fanpage. Do następnego spotkania już w maju.

Zapraszam do obejrzenia galerii z dzisiejszego spotkania