Tradycyjnie, jak co roku spotykamy się  w grudniu, aby osobiście złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne oraz podziękować sobie nawzajem za cały rok. Takie spotkania obfitują w pozytywne emocje i są bardzo wzruszające. Tak było i w tym roku.

W trakcie spotkania zorganizowałyśmy zbiórkę żywności dla osób starszych. Oprócz członkiń Klubu Kultura Sukcesu do naszej akcji dołączyły również Panie z Centrum Med-Beauty w Katowicach, za co serdecznie dziękujemy. Osobiście paczki żywnościowe odebrała Pani prezes Fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja Aleksandra Poloczek, z którą nasz Klub współpracuje już od lat. Aby te piękne, wzruszające chwile zachować na dłużej nasza koleżanka z Klubu Iwona Gocel zorganizowała dla nas sesje zdjęciową. Od koleżanki Renaty Oleksy otrzymałyśmy jeszcze pachnące drukiem egzemplarze wydanej przez nią książki. Natomiast Anna Rehlich sprezentowała nam kalendarze z drużynami „Naprzodu” Janów.

Na naszym spotkaniu  gościłyśmy również dzieci naszych Klubowiczek. Następne spotkanie już w styczniu w siedzibie naszej nowej koleżanki. Szczegóły już wkrótce.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii ze spotkania klubowego