Spotkanie z okazji 2 rocznicy powstania Klubu Kobiet Biznesu ”Kultura sukcesu” już za nami. Rozpoczęło się od wspomnień oraz charakterystyki działalności Klubu. Zdjęcia mówiły same za siebie, podkreślając atmosferę naszych spotkań. Występ żeńskiego chóru Laetitia Cantas nadał spotkaniu uroczysty charakter.

Nasza klubowiczka Elżbieta  Gałęzowska wraz ze swym tanecznym partnerem wprawiła nas w zachwyt pokazując nam piękne i wysublimowane tango argentyńskie.

Nasza ambasadorka Ilona Kanclerz wystąpiła z niezwykle ciepłym i empatycznym przemówieniem gratulując nam wytrwałości i wymiernych efektów w budowaniu naszego Klubu.

Końcówka  spotkania zdecydowanie należała do aktorki Beaty Deutschman, która zaprezentowała swój recital znanych i lubianych przebojów. Skoczne dźwięki utworów porwały nas do wspólnego śpiewania i tańczenia.

Podczas gdy my dorośli doskonale bawiliśmy się na sali obok miały swoją imprezę karnawałową dzieci. Nasze pociechy bawiły się pod opieką animatorek czasu wolnego. To był cudowny czas, spędzony razem.

Dziękuję Wam za życzenia i gratulacje i do następnego spotkania.
Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania rocznicowego.