Za nami kolejne rocznicowe spotkanie. Już czwarty raz uroczyście obchodziliśmy nasze urodziny. Przygotowania do nich  trwały wiele miesięcy. Pracowałyśmy w grupach, podgrupach oraz indywidualnie, a wszystko po to, by zrealizować bardzo bogaty scenariusz IV Gali Kultury Sukcesu. Klubowiczki zaangażowały się w przygotowania pracując wytrwale nad realizacją naszych ambitnych planów. Udało się też zgromadzić wokół projektu sympatyków i partnerów Klubu Kobiet Biznesu.

Pierwszą część Gali prowadził konferansjer Wojciech Kaczmarczyk zapowiadając pokaz mody w którym wystąpiły członkinie Klubu Kobiet Biznesu w Katowicach, ambasadorka Klubu Agnieszka Łapaj oraz  Iwona Tyrna-Łojek założycielka Klubu oraz właścicielka marki „Kultura sukcesu”.
Fryzury do pokazu zostały wykonane przez stylistów z salonu Wadas (Michał Wadas) w Katowicach. Makijaże wykonały wizażystki z Salonu Med.-Beauty (wł. Grażyna Walkowicz), Agata Stencel (Piękna od zaraz) oraz Bernadeta Kulik. Stroje dla modelek przygotował La BoutiQue z Mikołowa (Sylwia Macioł) a biżuteria pochodziła z salonu jubilerskiego  Szafir (Gąstalik) również w Mikołowie. Część strojów do pokazu mody przygotowały same klubowiczki.  

Po pokazie i wspólnych pamiątkowych zdjęciach nastąpiło uroczyste rozkrojenie tortu urodzinowego, który przygotowała Grażyna Luker.

Marka Kultury Sukcesu wspiera młode talenty, dlatego i tym razem nie zabrakło promocji zespołu muzycznego w skład którego wchodzą Aleksander Walkowicz - wokalista, Maciej Henel-Celis -instrumenty klawiszowe oraz Bartosz Malik - instrumenty perkusyjne.  Następnie wystąpiła para tancerzy – Żaneta Kurpas i Adam Orawski w pięknym tańcu wiedeńskim.

Po przerwie drugą część Gali poprowadziła Iwona Tyrna-Łojek wraz z Wojciechem Kaczmarczykiem. Od dwóch lat Marka Kultura Sukcesu przyznaje w na podstawie zgłoszonych nominacji tytuły „Osobowość Kultury Sukcesu”. W tym roku przyznano 4 tytuły.


- Agnieszka Łapaj – businesswomain - laudację wygłosiła Aniela Czerner

- Beata Deutschman - aktorka – laudację wygłosiła Agata Stencel

- Michał Wadas  - stylista fryzur - laudację wygłosiła Aleksandra Goc

- Sylwester Targosz-Szalonek - tenor – laudację wygłosiła Grażyna Luker


Każda z uhonorowanych osób otrzymała statuetkę oraz autoportret- szkic w ołówku wykonany przez artystkę Małgorzatę Karpińską-Król.

Przy okazji wręczania statuetek poprosiliśmy Beatę Deutschman (aktorka teatralna) oraz Sylwestra Targosza-Szalonka (tenor) o zaśpiewanie utworów z ich repertuaru.

Jako, że taniec towarzyski jest bardzo widowiskowy, a stroje tancerzy piękne w trakcie drugiego wystąpienia, para taneczna zaprezentowała nam tańce takie jak : Rumba, Cha-Cha oraz Samba.

Pod koniec spotkania nastąpiło rozlosowanie upominków od sponsorów w ramach tzw. konkursu wizytówkowego.

Dziękuję serdecznie gościom, partnerom i sympatykom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony czas. O wystrój stołów na sali bankietowej zadbała Elżbieta Nowowielska-Bijak Fabryka relacji (winietki na stoły) oraz  Ładne-Kwiatki Dąbrowa Górnicza Katarzyna Zakosztowicz – piękne, żywe kompozycje kwiatowe. O dźwięk i nagłośnienie podczas Gali zadbał Andrzej Marie, a o zdjęcia Robert Skłodowski.  Serdecznie dziękujemy.

Zapraszam do oglądnięcia galerii z IV Gali Kultury Sukcesu