Niedzielny spektakl „Boeing, Boeing” w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu zgromadził wiele klubowiczek i sympatyczek naszych spotkań. Przez ponad 3 godziny miałyśmy okazje dobrze się bawić i  śmiać z perypetii głównego bohatera spektaklu. Fakt, że kłamstwo i zdrada nie popłaca był  oczywisty, lecz najbardziej wyrazisty dopiero pod koniec komedii. Tuż przed rozpoczęciem spektaklu i w trakcie przerwy była okazja do powitań, rozmów i poznania osób, które zagościły na wyjściowym spotkaniu klubowym po raz pierwszy.

Po gromkich brawach, bardzo zasłużonych dla aktorów grających w komedii spotkałyśmy się w teatralnej kawiarence z odtwórczynią jednej z głównych ról - Beatą Deutschman. Aktorka odpowiedziała  nam na nurtujące nas pytania dotyczące komedii, gry aktorskiej, poszczególnych ról. Relacja widz - aktor po zakończonym spektaklu to niezwykle przyjemne doznanie. Możliwość obcowania z osobą, która na co dzień wciela się w różne postaci, odgrywa różne role i sceny jest bardzo intrygująca. To co najbardziej nas łączyło to pasja i zaangażowanie w to co się robi.

Dla rozmawiającej z nami aktorki oznacza to, zaangażowanie w sprawy teatru, a dla nas w sprawy prowadzonych przez nas firm. Budujący jest fakt, że każda z nas ma też życie prywatne.  Łączy umiejętnie  miłość i pasje w sferze zawodowej i prywatnej. Tak pięknie można się realizować i czerpać siłę z kolejnych takich spotkań.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Beacie Deutschman za spotkanie z nami widzami - uczestnikami spotkania Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu”.

Zapraszam do obejrzenia galeria ze spotkania w teatrze