W dniu 27 czerwca sakramentalne TAK powiedziała nasza klubowiczka Justyna. Od tej pory wraz z mężem Piotrem będzie podążała wspólnie przez życie. Miałam zaszczyt uczestniczyć w tej pięknej ceremonii, jak również z moją rodziną  miło spędzać czas na uroczystości weselnej, bawiąc się z innymi zaproszonymi gośćmi. Wszystkie w klubie  wiemy, że Justyna jest bardzo miłą, sympatyczną i koleżeńską osobą.

Wiemy również, że zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jest skrupulatna i bardzo profesjonalna w tym co robi. Podobnie do wymienionych cech Justyny wyglądały uroczystości ślubne. Były bardzo dobrze przemyślane i doskonale zorganizowane. Każdy szczegół, każdy drobiazg był częścią całości, świetnie do niej pasował i uzupełniał się. Od momentu, kiedy dostałam od Justyny zaproszenie w szafirowej tonacji, ta nuta kolorystyczna przewijała się podczas uroczystości w Kościele i na sali weselnej. Płatki róż, kwiaty na stołach, wizytówki, cukierki od państwa młodych, pakunek weselnych ciast, wszystko to nawiązywało do przewodniego koloru. Kreacja Justyny była modułowa, co jakiś czas zmieniając charakter stylizacji dostosowanej do okoliczności.

Dzieci uczestniczące w uroczystościach miały zagwarantowaną opiekę doskonałej Pani pedagog-wychowawcy , animatorki czasu wolnego. Były zajęcia plastyczne, gry i zabawy. Gdy atrakcje zmęczył już znacząco dzieci, wówczas miały możliwość skorzystania ze specjalnie dla nich przygotowanych leżaków do spania. Muszę przyznać, że typowe zabawy weselne dla dzieci oraz dorosłych, były bardzo wyważone, nienachalne, dokładnie dla każdego. Czas szybko mijał przy wspólnej zabawie i rozmowach.

Mam wrażenie, że Justyna oprócz dekoracji wnętrz mogła by z powodzeniem napisać podręcznik dobrej organizacji przyjęcia weselnego, tak aby każdy wiedział co warto wcześniej przygotować, co przemyśleć a na co zwrócić szczególną uwagę. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie Justynie i Piotrowi oraz ich rodzicom, rodzinie i znajomym za wspólną zabawę. Oczywiście jeżeli tylko otrzymam profesjonalne zdjęcia z wesela oraz zgodę na ich upublicznienie uzupełnię moją prywatną galerie umieszczoną pod wpisem.