16 listopada odbyła się w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie konferencja naukowa pt. „Rozwój człowieka w biegu życia w rodzinie, edukacji i biznesie”. Panel biznesowy zdecydowanie należał do naszego Klubu. Wystąpiła na nim założycielka Klubu Iwona Tyrna-Łojek mówiąc o klubie, jego założeniach oraz o klubowiczkach w kontekście  ich rozwoju. Podkreśliła, że uczestnictwo w konferencjach zwłaszcza te czynne (z wystąpieniem) zdecydowanie sprzyja rozwojowi. Jej prezentacja nosiła tytuł „Rozwój osobisty i zawodowy kobiet biznesu na przykładzie Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu”.

Klubowiczka Aniela Czerner przedstawiła referat „Biznes i rodzina- w dążeniu do równowagi i rozwoju” mówiąc o realizacji zawodowej opartej o wartości takie jak rodzina czy relacje.

Następnie Agnieszka Łapaj przedstawiła informacje dotyczące firm rodzinnych i ich odpowiedzialności za rozwój biznesu oraz dbałości o pracowników.

Po przerwie obiadowej w sesji plenarnej wystąpiła Ambasadorka Klubu Ilona Kanclerz mówiąc o przedsiębiorczości, która stanowi drogę do rozwoju.

Na konferencji towarzyszyła nam klubowiczka  Danusia Orawski za co serdecznie dziękujemy.  Zawsze w grupie jest raźniej a szczególnie w takiej, gdzie hasło przewodnie brzmi „Siła jest w nas- moc synergii i wsparcia”.