Dzisiaj miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie dla Darka, który był zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań. Cieszy mnie ogromnie, że nie zabrakło na nim moich koleżanek, klubowiczek oraz sympatyczek Klubu Kobiet Biznesu "Kultura Sukcesu" z Katowic.

Miło spotkać się w takim miejscu, gdzie łączy nas  szlachetny cel, a wsparcie ma ogromne znaczenie. To właśnie w takich chwilach zdajemy największy egzamin z naszego człowieczeństwa, empatii i zrozumienia. Chciałam bardzo serdecznie podziękować koleżankom z naszych spotkaniach klubowych za wszelką okazaną pomoc na rzecz rehabilitacji Darka.

Zawsze wiedziałam, że jesteście wyjątkowe. Potraficie się bawić, miło spędzać czas na spotkaniach, prezentować swoje firmy, ale też gdy zajdzie taka potrzeba łączyć się dla wsparcia słusznych przedsięwzięć. Jest mi z tego powodu niezmiernie miło, że w każdym miesiącu mogę się z wami spotykać, a wasze serca są naprawdę otwarte na drugiego człowieka. Właśnie w takich chwilach jak ta nazwa naszego klubu "Kultura Sukcesu" nabiera właściwego znaczenia. Będąc kobietami biznesu mamy świadomość tego, że nasz sukces może również oznaczać wsparcie dla potrzebujących.

Zatem do zobaczenia na spotkaniu klubowym.