W dniu 19 czerwca 2015 uczestniczyłam w konferencji prozdrowotnej zorganizowanej przez telewizję TVS „Zdrowie kobiety”. Miałam okazje poznać wiele osób prezentujących przeróżne firmy i oferujące swoje usługi. Sama idea zorganizowania konferencji dla kobiet w trosce o ich zdrowie jest godna podkreślenia. Wiedza na temat leków, diagnostyki chorób i sposobów ich leczenia jest niezwykle ważna. Każde takie spotkanie zbliża nas do kompleksowej wiedzy o naszym ciele i dbałości o nie.

Cieszy mnie bardzo, fakt, iż na konferencji spotkałam wiele klubowiczek z naszego Klubu. To bardzo ważne, aby oprócz uwagi skoncentrowanej na  rozwoju swojej  firmy dbać równocześnie o swoje zdrowie. Dzięki uprzejmości klubowiczki Kasi Maciągi miałam możliwość przy stoisku reklamowym zaprezentować masz Klub.

To był mile spędzony czas na poszczególnych wykładach, rozmowach z nowopoznanymi osobami oraz klubowiczkami. Mam nadzieje, że już w niedługim czasie niektóre z prezentujących się dzisiaj firm zawitają na naszym spotkaniu klubowym z ciekawymi warsztatami. 


Na stronie TVS można zobaczyć relacje video z konferencji.