W listopadowe popołudnie członkinie naszego klubu wybrały się na szkolenie Kobieta petarda. Nie mogło nas tam zabraknąć ponieważ nasz Klub został partnerem tego wydarzenia. Jakiś czas temu miałyśmy  okazję spotkać się z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską na jej wykładzie dotyczącym budowania marki osobistej.

Tym razem wysłuchałyśmy motywującego, interaktywnego wykładu pod hasłem Kobieta petarda. Było wiele wątków dotyczących kobiecych marzeń, relacji z innymi czy rozwoju osobistego. Pojawił się też Dekalog kobiety petardy, która jest niezależna, świadoma siebie i innych oraz proaktywna. W trakcie przerw była okazja porozmawiać z Pauliną, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz nawiązać kontakt z innymi kobietami, które pojawiły się na szkoleniu.

W drugiej części spotkania dowiedziałyśmy się o  możliwości pozyskiwania grantów na rozwój kobiecego biznesu oraz wysłuchałyśmy wykładu neurocoacha na temat strukturogramu(trzy kolory mózgu).

Po zakończeniu części oficjalnej spotkania wszystkie zainteresowane panie pojechały do salonu mody znanej włoskiej marki w galerii handlowej. Na miejscu Paulina Smaszcz-Kurzajewska osobiście każdej z uczestniczek wręczyła certyfikat potwierdzający zdobycie kompetencji biznesowych i kognitywnych w trakcie szkolenia Kobieta petarda. Była też okazja zapoznać się z kolekcją ubrań na jesień/zimę ,porozmawiać i wspólnie spędzić czas ze świadomością, że wszystkie jesteśmy petardami tylko każda na swój sposób.

Poniżej przestawiam zdjęcia profesjonalne zrobione przez Rafała Klimkiewicza.