Po okresie przygotowań do uroczystej Gali, która odbyła się 1 marca nastąpił czas regularnych spotkań klubowych. W kwietniu zaplanowałyśmy dwa spotkania. Pierwsze o charakterze otwartym odbyło się 3 kwietnia a drugie pod koniec miesiąca będzie przeznaczone dla klubowiczek, sympatyków oraz partnerów Klubu.

Wczorajsze spotkanie miało charakter zdecydowanie przedświąteczny ponieważ nasza koleżanka Elżbieta Nowowiejska-Bijak przeprowadziła warsztat własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych. Jej firma Fabryka relacji zajmuje się wykonywaniem różnego typu kartek, zaproszeń, winietek oraz  podziękowań. Miałyśmy okazje poznać różne techniki wykonywania kartek oraz poznać urządzenia, które zdecydowanie pomagają w uzyskaniu pożądanego efektu. Wybrałyśmy te techniki, które najbardziej przypadły nam do gustu i przystąpiłyśmy do wykonywania kartek.

Pomysłów było co niemiara a każda z nas z zapałem przygotowywała swoje dzieła. Zabawa była przednia, przy tym świetny nastrój ,żarty i opowieści. To co lubimy najbardziej bo przecież dobrą atmosferę tworzą ludzie.

Zainaugurowałyśmy też nowy cykl porad pt. „Mamy patent” w którym dzielimy się swoimi pomysłami i rozwiązaniami. Jako pierwsza podzieliła się swoimi oryginalnymi rozwiązaniami klubowiczka Katarzyna Niewiadomska, która pokazała jak za pomocą foremek do ciasta i mchu wyczarować piękne dekoracje świąteczne. Byłyśmy pod wrażeniem tak pięknych i praktycznych rozwiązań jakie zademonstrowała Kasia.

Sukcesywnie będziemy prezentowały kolejne patenty z przeróżnych dziedzin.
Na koniec tradycyjnie rozlosowane zostały upominki od partnerów naszego Klubu. Tym razem od Kina Helios w Galerii Libero i Teatru Zagłębia w Sosnowcu.


Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania klubowego