Kwietniowe spotkanie Klubu Kobiet Biznesu “Kultura sukcesu” dobiegło końca. Mam wrażenie, że czas przyśpiesza, kiedy tylko jesteśmy razem.
Wspólne rozmowy są tak ekscytujące, że tracimy poczucie czasu. Tym razem miałam przyjemność przywitać, aż dwie nowe klubowiczki - Marię Żyłkę i Sonię Fajer.

Maria opowiedziała nam o prowadzonej przez siebie Rezydencji M na górze Chełm. To właśnie tam wyjeżdżamy na majowy weekend. Natomiast Sonia opowiedziała nam o zajęciach sportowych i różnego typu atrakcjach jakie przygotowała dla nas na spotkanie plenerowe.

Klubowiczka Iwona Karamuz przedstawiła nam ofertę swojej firmy opowiadając również o historii jej powstania. Było też dużo porad praktycznych dotyczących opon i ich wymiany. Na zaproszenie naszej klubowiczki Małgorzaty Lorenc pojawił się u nas Pan Bartek, który przedstawił wykład na temat zdrowego odżywiania się i produktów najlepiej przyswajanych przez nasz organizm.

Na koniec rozlosowałyśmy upominki od naszych sponsorów współpracujących z Klubem. Nasze następne spotkanie już za miesiąc, tym razem trwające 2 dni.

Zapraszam do obejrzenia galerii ze spotkania klubowego w dniu 20 kwietnia 2016r.