W okresie wakacyjnym nie rezygnujemy z naszych spotkań klubowym jedynie zmieniamy ich charakter. W lipcu i sierpniu przenosimy się  w całości lub częściowo w plener.

Podobnie było i w tym roku. Rozpoczęłyśmy od wspólnego spaceru po ogrodzie botanicznym w Mikołowie-Mokrem, podziwiając przyrodę. Zrelaksowane, gdy słońce już zachodziło udałyśmy się do Sołtysówki. Nad organizacją całego spotkania czuwały dwie koleżanki klubowiczki Katarzyna Niewiadomska i Iwona Karamuz. Kasia przygotowała dla nas  cudownie wyglądające i smakujące serniczki w słoiczkach,  pyszną zupę-krem oraz świetnie smakujące i kreatywnie zapakowane kanapki. Do tego napój z arbuza w sam raz na obecną porę roku.

Kasia na co dzień prowadząca firmę PionBHP zaprezentowała nam różne rodzaje odzieży ochronnej. Byłyśmy zachwycone pięknymi strojami, ich krojem i jakością wykonania. Z przyjemnością wystąpiłyśmy  w pokazie mody BHP. Było przy tym wiele śmiechu i dobrej wspólnej zabawy.

Skorzystałyśmy również z mini wykładu na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dzięki pomocy i zaangażowaniu  koleżanki Iwony mogłyśmy się spotkać w Sołtysówce i zorganizować nasze spotkanie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania w dniu 9 lipca 2018 roku.