Czas szybko mija podczas spotkań klubowych. Trudno w to uwierzyć, ale marcowy Klub Kobiet Biznesu przeszedł już  do historii. Te 3 godziny wspólnie spędzonego czasu oglądam już na zdjęciach i wspominam nasze rozmowy i poszczególne prezentacje. Działo się wiele ponieważ tym razem miałyśmy 3 warsztaty, Jeden z nich poprowadziła Justyna Hajek-Łobudzińska nasza klubowiczka. Temat bardzo interesujący, praktycznie dla każdego bo dotyczący urządzania wnętrz.

Po przerwie głos zabrali styliści marki fryzjerskiej Shake Your Head mówiąc o tendencjach na wiosnę i lato. Panie mogły poddać się 5 punktowej analizie ułatwiającej dobór fryzury i kolor włosów. Warsztat równie interesujący jak i praktyczny.

Trzeci z warsztatów poprowadziła właścicielka Akademii Sportu ze Skoczowa Sonia Fajer. Miałyśmy okazje zobaczyć pokazy ćwiczeń na różne partie ciała oraz wysłuchać cennych porad dotyczących zdrowego stylu życia.  

Na spotkaniu oficjalnie przyjęłyśmy do naszego grona nową klubowiczkę Małgorzatę Lorenc. Tradycyjnie przed godziną 20.00  były rozlosowane upominki od naszych sponsorów. Tym razem były to vouchery od Shake Your Head, Garry Weber, Vanila Body Shop i Fabryki relacji.

Zapraszam do obejrzenia galerii ze spotkania w dniu 16 marca 2016