Zbliżająca się dużymi krokami wiosna to czas intensywniejszego przyglądania się sobie w odbiciu lustra. Mamy za sobą postanowienia noworoczne, które ugrzęzły gdzieś na odcinku między chęcią  poprawy a realizacją zamierzeń.

Zmierzenie się z prawdą o sobie samym bywa bardzo różne. Dla niektórych jest mobilizujące a dla innych wręcz przeciwnie. Niezależnie od tego co chcemy zrobić ze swoim ciałem na wiosnę jedno jest pewne, że jedne efekty można uzyskać prawie od zaraz, a drugie wymagają czasu. Wczoraj na spotkaniu Klubu Kobiet Biznesu miałyśmy okazję doświadczyć tych zmian, które od razu dają efekt zmiany na lepsze.

Klubowiczka Agata Stencel przedstawiła nam pełną gamę produktów Mary Kay, dzięki którym można wyglądać promiennie i świeżo niezależnie od pory roku czy stanu realizacji naszych postanowień. Innym sposobem na dokonanie szybkiej i skutecznej zmiany w naszym wyglądzie jest zastosowanie się do indywidualnych porad wykwalifikowanej brafitterki. W tej roli wystąpiła Monika Jochymek z salonu Vanilla Body Shop. Dobrze dobrana bielizna czyni cuda. Powoduje, że nasza sylwetka staje się ładniejsza, smuklejsza a odczuwany komfort przekłada się na dobre samopoczucie.

Można by powiedzieć, że dzięki warsztatom: kosmetycznym i brafittingowym w ciągu dosłownie 3 godzin naszego spotkania poczułyśmy się jak w nowej, lepszej wersji siebie. Cóż można tu jeszcze więcej napisać- po prostu uczucie bezcenne i to u progu utęsknionej wiosny. 

Zapraszam do pełnej galerii zdjęć ze spotkania z dnia 18 marca 2015

Na poniższym zdjęciu Agata Stencel (po lewej) i Monika Jochymek (po prawej).