Iwona Tyrna-Łojek

Jestem doktorem nauk społecznych, właścicielką marki i firmy szkoleniowo-doradczej Kultura Sukcesu. Prowadzę treningi rozwoju osobistego, zawodowego oraz kreatywności a także szkolenia i warsztaty. Oferuję konsultacje z zakresu psychologii biznesu.

Założyłam w Katowicach Klub Kobiet Biznesu Kultura Sukcesu oraz Koło przedsiębiorczych WSB w Chorzowie. Jestem pomysłodawczynią i organizatorką Gali Kultury Sukcesu na której nagradzane są osoby, które nie tylko odnoszą sukcesy, ale również wspierają potrzebujących, dbają o innych i działają według zasad etyki. Jestem również autorką pomysłu zorganizowania corocznych spotkań w ramach Forum Synergii Kobiet, gdzie panie dzielą się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Za działalność społeczną na rzecz rozwoju Kobiet znalazłam się w złotej dziesiątce Kobiet Sukcesu Śląska. Od lat współpracuję z mediami. Występowałam jako ekspert w programach telewizyjnych „Rozmowy w toku”, „Uwaga”, „Super wizjer”. Udzielam wywiadów dla TV Silesia, TV3 Warszawa, TVS oraz w radiu Katowice, ESKA, RDS, PR3, eM, Polskim Radiu Kierowców, Programie I Polskiego Radia „Cztery pory roku”, Radiu Polonia-Montreal. 

Jestem optymistką zarażającą innych pozytywnym myśleniem i działaniem. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i kraje. Stawiam na ciągły rozwój.