W lutym 2016 roku obchodziłyśmy w towarzystwie naszych rodzin, znajomych i przyjaciół 2 rocznicę powstania Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu”. Na terenie Katowic i okolic działa  wiele różnych  klubów, a każdy z nich ma swoją specyfikę i charakter. Nasz w zdecydowany sposób nastawiony jest na wsparcie, przekazywaną sobie wzajemnie wiedzę i doświadczenie oraz wymianę biznesową połączoną ze wspólną zabawą i mile spędzonym czasem.

Wszystkie bieżące informacje są zamieszczane na fanpage klubu na FB oraz na stronie www.kulturasukcesu.pl W poprzednim roku na kolejnych spotkaniach poznałyśmy techniki przyśpieszonego uczenia się, zapamiętywania i czytania, bawiłyśmy się w stylu hawajskim, dowiedziałyśmy się jak skutecznie dbać o zdrowie, być piękną i modną.

W naszym klubie świętujemy z koleżankami to, co dla nich istotne i ważne. Dlatego też organizowałyśmy spotkanie panieńskie dla klubowiczki Justyny oraz bociankowe  Eli i Justyny.
Wiemy, że żadna z nas nie żyje na bezludnej wyspie. Mamy swoje rodziny, dzieci czy wnuczęta , dlatego też pamiętamy o nich. Spotkaliśmy się na wyjeździe plenerowym w Villa Verde w Zawierciu oraz wspólnie wybraliśmy się do Teatru Zagłębia w Sosnowcu. Osobiście w ramach delegacji z Klubu  składamy życzenia z okazji ślubu i innych uroczystości.

Wspieramy akcje charytatywne przekazując 1% podatku dla naszego podopiecznego,  uczestniczymy również w koncercie charytatywnym na jego rzecz.

Współpracujemy z koordynatorką wielu akcji charytatywnych w Rudzie Śląskiej.  
Ciągle się rozwijamy, wzajemnie wspierając się,  przekazując sobie moc synergii bo siła jest w nas i w naszym klubie.