Pod takim hasłem, myślą przewodnią przeprowadziłam kolejne warsztaty dla Pań, tym razem w powiecie bieruńsko-lędzińskim.  Przedstawiłam wiedzę psychologiczną, która odnosi się do tego, w jaki sposób oceniamy  osobę, którą właśnie poznaliśmy.

Na tej podstawie, nasza opinia trafia do jednej z dwóch szufladek myślowych. Niestety bardzo trudno wpłynąć na przesunięcie naszej opinii do innej szufladki, jeżeli w naszych oczach dana osoba wypadła źle. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby dobrze się zaprezentować i spowodować to, że będziemy miały wpływ na to, jak inni nas oceniają. Korzystając z pewnych zasad, o których dowiedziały się uczestniczki spotkania mamy realny wpływ na odbiór i ocenę nas samych przez inne osoby. Tu liczy się dosłownie wszystko. Na samym początku wygląd, ton głosu, gestykulacja tzw. mowa ciała (przekaz niewerbalny) a następnie treść naszego przekazu werbalnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej. Umów się na konsultacje indywidualne bądź warsztaty.
Kontakt@KulturaSukcesu.pl

Iwona Tyrna-Łojek - właścicielka marki "Kultura sukcesu", założycielka Klubu Kobiet Biznesu "Kultura Sukcesu", doktor nauk społecznych, trener biznesu, wykładowca, mentorka.


Więcej informacji znajdziesz na  https://www.kulturasukcesu.pl:443/akademia