Z inicjatywy naszej koleżanki Iwony Karamuz sierpniowe spotkanie klubowe odbędzie się na polu golfowym w Mikołowie.  Na początku sierpnia wybrałam się z Iwoną na wspomniane pole, aby omówić szczegóły naszego spotkania.
 
Dzięki uprzejmości Pana Bogdana Uliasza poznałam podstawowe tajniki tego pięknego sportu. Otrzymałam też informacje dotyczące powstawania tego miejsca. Budowę pola golfowego oraz obiektów towarzyszących rozpoczęto pod koniec lutego 2016, a 4 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie. Obecnie klub liczy 50 członków.
 
Ze względu na to, że golf jest eleganckim sportem zaleca się  uwzględnienie zasad ubioru obowiązujących na polu golfowy. Chodzi przede wszystkim o koszulkę typu polo, spódniczkę, krótkie lub długie spodnie (nie blue jeans) oraz obuwie sportowe z płaskim obcasem.
Pan Bogdan zaleca przyjście na spotkanie z dużą dawką optymizmu i pozytywnym nastawieniem ponieważ golf jest trudnym technicznie sportem, ale dającym dużą satysfakcję. W imieniu Pana Bogdana, Iwony oraz moim pragnę zaprosić Was 24 sierpnia o godzinie 16.30 na spotkanie naszego klubu na polu golfowym w Mikołowie.

Pod okiem fachowców będziemy uczyły się gry w golfa. Do zobaczenia.