Dzisiejszy wspólny wyjazd do Goleszowa zamknął sezon letni działalności klubu Kobiet Biznesu. Symbolicznie pożegnaliśmy lato, choć trzeba przyznać, że pogoda była bardzo łaskawa. Od rana przygrzewało słoneczko i było bardzo ciepło jak na tę porę roku.

Klubowiczka Ola Goc przygotowała dla nas zajęcia sportowe oraz informacje na temat zdrowego odżywiania się również przed i po treningu. Wraz z Olą uczestniczyliśmy w marszobiegu po okolicy, a następnie przeszliśmy do sali, gdzie czekały na nas stacje z konkretnymi ćwiczeniami do wykonania. Wraz z nami ćwiczył  dzielnie najmłodszy sympatyk naszego klubu - pięciomiesięczny Filip. Fantastyczna atmosfera podczas ćwiczeń, sprawiły, że mimo ich intensywności bawiliśmy się świetnie.

Klubowiczka Maria Żyłka właścicielka Rezydencji M na Górze Chełm zadbała o nasze podniebienia racząc nas różnymi specjałami tutejszego kucharza.  Pod koniec spotkania tradycyjnie odbyło się losowanie upominków. Tym razem wszystkie niespodzianki przygotowała dla nas Ola Goc.

Dziękuję serdecznie za wspólne spotkanie. Za miesiąc powracamy do stałego miejsca naszych klubowych spotkań czyli  widzimy się w Restauracji Club 99 w Katowicach.

Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania w dniu 25.09.2016