Od wielu lat pracuję jako trener rozwoju osobistego i zawodowego. Uwielbiam wszelkie formy zmian, które poprawiają jakość naszego życia i dają nam radość.  Dzisiaj miałam przyjemność uczestniczyć w budowaniu satysfakcji zawodowej oraz spełnianiu marzeń naszej klubowiczki Renaty Skowrońskiej.

Niecały rok temu Renata wstąpiła do Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu”. Od samego początku mówiła, że chciałaby wykonywać makijaże. Krok po kroku zaczęła realizować swoje postanowienia uczęszczając na kursy i zdając  egzaminy I i II stopnia. Obecnie kończy III stopień. Renata zaprosiła mnie jako modelkę do wykonania na mojej twarzy makijażu, który miał być poddany ocenie przez Panią prowadzącą kurs. Od samego początku czułam lekkość a zarazem pewną rękę w wykonywaniu makijażu.

To był przyjemny relaksujący czas, którego efektem był piękny, wręcz zjawiskowy makijaż w którym czułam się doskonale. Przyklejone kępki sztucznych rzęs nadały mu uroku i głębi. Nie mogło być inaczej. Makijaż w wykonaniu Renaty został oceniony bardzo dobrze. Pomyślałam sobie, że   warto podążać za marzeniami, realizować je konsekwentnie i cieszyć się z efektów swojej pracy. Jestem zaszczycona, że mogłam choć przez kilka godzin brać udział w pięknym rozwoju zawodowym Renaty.

Oczywiście życzę dalszych sukcesów  i jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzony czas.