Klubowiczka Iwona Karamuz jest organizatorką sierpniowego spotkania plenerowego, które odbędzie się w ramach Klubu Kobiet Biznesu  „Kultura sukcesu”. Dzisiaj pojechałam z Iwoną do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie, aby ustalić szczegóły.
Do  każdego  z miejsc, gdzie  będziemy przebywać dotarłyśmy osobiście robiąc sobie mały spacerek, dokumentując tym samym wszystko na zdjęciach.

Spotkanie zaplanowałyśmy na 8 sierpnia (wtorek) na godzinę 17.00. O tym właśnie czasie będziemy się zbierać w Kawiarni obok placu zabaw. Samochody zostawiamy na dolnym, dużym parkingu. Warto wziąć pod uwagę, że dotarcie z parkingu do kawiarni potrwa około 10 minut. Przez godzinkę porozmawiamy sobie przy kawie/herbacie i ciasteczku, a nasze pociechy skorzystają z placu zabaw.

Punktualnie o 18.00 wyruszamy z przewodnikiem na zwiedzanie ogrodu botanicznego. Zapewne dotrzemy do punktu widokowego z którego roztacza się piękna panorama oraz wejdziemy na dziedziniec. Przy okazji poznamy historię tego miejsca a także usłyszymy wiele ciekawych informacji.

Około godziny 19.00 przeniesiemy się w inne miejsce, gdzie zostanie rozpalone ognisko a my upieczemy sobie kiełbaski. W tym właśnie miejscu możemy pozostać do zmroku lub jak kto woli do godziny zamknięcia ogrodu czyli do 22.00.
Dodać należy, że spotkanie klubowe jako  „plenerówka  w ogrodzie botanicznym” jest wersją na pogodę i ewentualnie na niepogodę. Warto więc zabrać ze sobą dodatkowe okrycie, coś przeciwdeszczowego a przede wszystkim obuwie na płaskim obcasie ponieważ alejki i drogi w ogrodzie są wykonane z kamieni. Zarówno przewodnik, jak rezerwacja miejsc w kawiarni oraz zorganizowanie ogniska muszą być wcześniej zamówione. W związku z tym  proszę o zgłoszenie uczestnictwa  w spotkaniu w nieprzekraczalnym terminie do 1 sierpień 2017.