W sobotę dzięki zaangażowaniu klubowiczki Kasi Niewiadomskiej i jej kontaktom mogłyśmy zrealizować pierwszą część nowego projektu „Zdjęcia dla Klubowiczek”. Jego  celem jest wykonanie przez fotografa dla każdej z nas zdjęć biznesowych  wykorzystując przy tym atrybuty danej marki oraz zdjęć spontanicznych, na wesoło. Do tego jeszcze kilka wspólnych ujęć  członkiń Klubu kobiet „Kultura sukcesu”.

Wszystko po to, aby wspólnie spędzając czas, dobrze się bawiąc pozostawić pamiątkę w postaci zdjęć. Przekazane przez fotografa Marcina Czyżewskiego zdjęcia klubowiczki będą mogły wykorzystać na własne potrzeby, ale też część z nich pojawi się na stronie www.KulturaSukcesu.pl oraz na fanpage klubu na FB.
Ze względu na to, że nie wszystkie członkinie Klubu mogły się spotkać w wyznaczonym terminie sesję zdjęciową podzieliłyśmy na dwie części.

W pierwszej wzięły udział : Kasia Niewiadomska, Ola Bogacka, Aniela Czerner, Ela Nowowiejska-Bijak, Ania Rupka, Iwona Karamuz oraz założycielka Klubu Iwona Tyrna-Łojek. Nasza klubowa koleżanka Grażyna Walkowicz udostępniła swoje sale szkoleniowe w Centrum Med.-Beauty na potrzeby sesji zdjęciowej. Od naszej Ambasadorki Małgorzaty Brol otrzymałyśmy tort wraz z pozdrowieniami.

Tak jak zawsze w naszym przypadku zadziałała synergia i wzajemne wsparcie. Każda z nas wspierała i pomagała koleżankom w ostatecznej stylizacji  tak , aby jak najlepiej wypaść w obiektywie. Było też wiele śmiechu, radości i czas na rozmowy. Jednym słowem cudownie - jak zawsze, gdy się spotkamy.
Publikowane zdjęcia zostały zrobione komórką będąc forma reportażu z sesji. Zapewne zdjęciami od fotografa również się pochwalimy. Już wkrótce druga część projektu z kolejnymi klubowiczkami.