Dzisiejsze spotkanie klubowe odbyło się pod ogólnym hasłem przewodnim: „Bociankowe Justyny i Eli”. Spotkałyśmy się godzinę wcześniej, aby udekorować  salę w niebiesko–różowej tonacji.  Po przywitaniu koleżanek, klubowiczka Basia opowiedziała nam o funkcjonowaniu żłobków, ich zadaniach i formach opieki nad małymi dziećmi.

Ciekawa prezentacja została wzbogacona o odpowiedzi na pytania padające z sali tak, abyśmy mogły zaspokoić naszą ciekawość i uzupełnić wiedzę w tym temacie. Następnie każda z nas z wypowiadanymi przez siebie głośno życzeniami nawlekła koralik na żyłkę.  Potem wszystko ładnie i fachowo połączyła ze sobą  klubowiczka Ela tworząc bransoletki szczęścia. Przed założeniem swoich bransoletek klubowiczki  skorzystały z zabiegu „satynowe dłonie”, który przygotowała Agata - również nasza klubowiczka. Przyszłe mamy otrzymały również zaproszenie na makijaż i sesje brzuszkową od klubowiczki Beaty.

Później bawiłyśmy się w rozpoznawanie zdjęć naszych  ze wczesnego dzieciństwa oraz zgadywanie imion jakie wybrały koleżanki dla swoich dzieci. Dzięki pomocy klubowiczki Oli, która zorganizowała dzidziusia zabawkę i potrzebne akcesoria do opieki nad noworodkiem przyszłe mamy mogły się zmierzyć z wykonywaniem różnych czynności opiekuńczych.

Wspomnienia, dyskusje i fantastyczna atmosfera towarzyszyła nam przez całe spotkanie. Nie obyło się też bez wzruszających momentów ściskających za serce i łez szczęścia o pozytywnych emocji.  Były prezenty dla naszych przyszłych mam, ale też dla nas klubowiczek.
Na zakończenie spotkania wszystkie odśpiewałyśmy na dobranoc jedną z najbardziej popularnych kołysanek „W górze tyle gwiazd”.
Dziękuję Wam z całego serca za ten piękny wieczór przepełniony kobiecością, wspólnymi rozmowami i zabawami oraz pomoc w dekoracji sali.

Dziękuję, że jesteście w klubie.
Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania z dnia 14.01.2016 roku.