Weekend już za nami, a pozytywne emocje dotyczące sobotniego spotkania klubowego jeszcze nie opadły. Jak przystało na porę wakacyjną była integracja, czyli wspólnie spędzony czas z klubowiczami, ambasadorkami, osobami towarzyszącymi oraz naszymi dziećmi. Przyjechaliśmy do hotelu Villa Verde w Zawierciu na zaproszenie ambasadorki naszego Klubu Agnieszki Łapaj.

Agnieszka przywitała nas przy recepcji hotelu, a następnie przeszliśmy do Browaru Jana, gdzie produkowane jest piwo rzemieślnicze. Tam zapoznaliśmy się z procesem produkcyjnym i rodzajami piw, które są warzone w tym miejscu. Później przeszliśmy do części hotelowej, aby zobaczyć pokoje. Widzieliśmy również basen wewnętrzny, zewnętrzny, kręgielnię oraz chatę grillową. Strategia rozwoju hotelu jak i jej realizacja jest imponująca.

W drugiej części spotkania miałam przyjemność poprowadzić przeróżne zabawy integracyjne dla dorosłych i dzieci. Wszystkie zespoły wykazały się ogromną kreatywnością, wolą działania i podejmowania wyzwań. Brawo WY.

Po dobrej zabawie nastąpił czas na kiełbasy z grilla, które w wersji plenerowej miały być pieczone na ognisku. Niestety pogoda spowodowała modyfikację naszych planów, ale nie rezygnację z nich. Po posiłku powróciliśmy do sali konferencyjnej , aby wysłuchać recytacji pięknego wiersza napisanego z okazji naszego spotkania. Jego autorką jest Ambasadorka naszego Klubu Małgorzata Orzechowska-Brol. Jak zawsze w takich chwilach towarzyszyło nam wzruszenie i zachwyt. Były też  uściski dla naszej kochanej Małgosi.

To był kolejny, cudowny czas spędzony w towarzystwie klubowiczek i ich najbliższych. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami. Agnieszko, jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie do Villa Verde, biznesowe wskazówki i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia już we wrześniu.

Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania integracyjnego