Dzisiejsze spotkanie zostało zorganizowane przez Annę Rehlich na terenie lodowiska Jantor 2 w Katowicach-Janowie.  Ania jest nową członkinią naszego Klubu, która pokazała nam swoją pasję i pracę, której poświęca się każdego dnia. Jest prezesem Klubu KHNLK Kojotki Naprzód Janów Katowice oraz wiceprzewodniczącą Zarządu RJP 16 w dzielnicy Janów-Nikiszowiec.
Głównym celem była wspólna zabawa na lodzie pod okiem trenerki.

Niezależnie od tego kiedy mieliśmy ostatni raz łyżwy na nogach warto sobie przypomnieć tę umiejętność, której prawdopodobnie nigdy się nie zapomina. Dokładnie tak było, tylko że obecnie można się wspomagać  tzw. pingwinkami.  Nasze dzieci też miały okazje poszaleć na lodzie doskonale się przy tym bawiąc.

Był tez czas na wspólne rozmowy , poczęstunek i  gorące napoje bo temperatura na lodowisku jest stała i wynosi 13 stopni Celsjusza.

Po dzisiejszym dniu  wniosek jest jeden,  że następnym razem (bo już planujemy kolejne spotkanie) Ania oprócz lodu na Jantorze proponuje wspólne zwiedzanie Nikiszowca.  W takim razie do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w Janowie i Nikiszowcu.

Zapraszam do oglądnięcia zdjęć ze spotkania