Na wczorajsze spotkanie  zaprosiłam klubowiczki i sympatyczki klubu, aby wraz z nimi świętować swoje okrągłe 50. urodziny.

Od jakiegoś czasu nasze kontakty na różnego typu komunikatorach zdecydowanie zostały ograniczone. Znając moje koleżanki przeczuwałam, że coś wisi w powietrzu, a do tego ma znamiona tajemnicy. Od  samego początku działalności  Klubu moim marzeniem, a jednocześnie celem było stworzenie zgranego zespołu. Okazało się, że to się dzieje w praktyce. Życzenie indywidualne oraz wspólne, kwiaty, gratulacje, ciepłe słowa pod moi adresem wszystko to sprawiło, że czułam się cudownie. Byłam bardzo wzruszona i szczęśliwa. Jestem wdzięczna za to, że mogłam wraz z Wami  drogie koleżanki świętować swoje urodziny.

Chciałam również podziękować za wspaniały tort urodzinowy, który otrzymałam w prezencie. Był przepyszny, zrobiony z niesamowitym zaangażowaniem i pasją. Było mi niezwykle miło, że mogłam podzielić się z innymi w trakcie spotkania urodzinowego tak wyśmienitym słodkim prezentem. Chciałam też podziękować DJ Kamilowi, za umilenie nam czasu muzyką do słuchania i do wspólnej zabawy.

Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania w dnu 31.01.2017 roku.