Wielokrotnie mówiono i pisano o wspaniałych efektach jakie daje wzajemna pomoc, wsparcie i wspólne działanie. W pojedynkę często trudno osiągnąć tyle co w sytuacji, gdy posiłkujemy się innymi osobami. We wspólnym działaniu  doświadczamy rzeczy niemożliwych, które tak właśnie wyglądają z perspektywy jednej  osoby. Wystarczy tylko jakiś impuls, wiara w efekty wspólnego przedsięwzięcia czy współpracy na zasadzie partnerstwa, a wszystko wydaje się jakieś prostsze, łatwiejsze.

Założony przeze mnie Klub Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu” jest również platformą takich działań. Motto przewodnie” Siła jest w nas – moc synergii” obrazuje ogrom tego potencjału, który jest w klubowiczkach, a którym można się podzielić lub uwolnić go, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty. Dla takich działań ważne jest dzielenie się możliwościami oraz wzajemne wsparcie. Dzisiaj miałam okazję wybrać się do katowickiego oddziału „Dress For Success” z trzema nowymi sukienkami dla beneficjentek programu. Chciałam, aby te ubrania stały się początkiem nowego etapu w życiu zawodowym kobiet, które dzięki stowarzyszeniu przechodzą szereg metamorfoz od tych mentalnych, po te wizerunkowe.

Sama prowadzę warsztaty z autoprezentacji i wystąpień publicznych.  Wiem jak ważne jest dobre samopoczucie i wygląd w pozytywnym odbieraniu siebie i przekazywaniu tej informacji werbalnie i niewerbalnie innym.

Na dzisiejsze spotkanie zostałam zaproszona przez Panią Prezes Dorotę Stasikowską- Woźniak. Miałam okazje wymienić się doświadczeniami zawodowymi, porozmawiać na temat naszego Klubu , usłyszeć informacje odnośnie stowarzyszenia „Dress For Success” i miło spędzić czas w towarzystwie Pani Doroty. Inspirujące rozmowy, wzajemne porozumienie, to nic innego jak powiew synergii.

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie mnie na dzisiejsze spotkanie i mam nadzieje, że te przekazane sukienki staną się dla beneficjentek programu impulsem do dalszego działania.

Poniżej przekazane przeze mnie sukienki dla beneficjentek "Dress For Success"