Nasze wakacyjne spotkanie plenerowe było wypełnione po brzegi różnymi atrakcjami.

Najpierw spotkaliśmy się w Zespole Pałacowym w Koszęcinie. Wspólnie weszliśmy  do  Pałacu, gdzie osobiście przywitał nas Pan  Zbigniew Cierniak Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w towarzystwie naszej Ambasadorki Ilony Kanclerz. Przy okazji tak miłego spotkania zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć oraz z przyjemnością wysłuchaliśmy  ciekawych informacji na temat zespołu .

Następnie uczestniczyliśmy  w zwiedzaniu obiektu w towarzystwie przewodnika. Trzeba przyznać, że Pałac robi niesamowite wrażenie. Później pojechaliśmy do pobliskiej restauracji na obiad. Następnie wyruszyliśmy w dalszą drogę, aby wspólnie w plenerze wypić  kawę i poczęstować się ciastem, które upiekła nasza klubowiczka Elżbieta Nowowiejska-Bijak.

Korzystając z pięknej , słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu, aby nacieszyć się pięknem okalających drzew, śpiewem ptaków i widokiem bocianów, tworzących nastrój spokojnej, urokliwej wsi.

Następnie wróciliśmy do Pałacu w Koszęcinie na występ Zespołu „Śląsk” zatytułowanego „A to Polska właśnie”. Śpiew, taniec, piękne stroje oraz  choreografia zachwyciły nas. W tym miejscu zrobiliśmy sobie ostatnie zdjęcia pamiątkowe, aby udokumentować nasz plenerowy wyjazd.  

To był cudowny dzień, w którym wiele się działo a czas mijał zbyt szybko, ale na szczęście przed nami kolejne spotkania.

Zapraszam do oglądnięcia galerii z naszego spotkania