Nasza klubowiczka Patrycja Milic zaprosiła mnie na spotkanie grupy TianDe Silesia. Weekendowy  wyjazd do Szaflar  miał charakter integracyjno-szkoleniowy. Patrycja przedstawiając  mnie grupie dała  mi możliwość przekazania w krótkiej prezentacji informacji o naszym klubie, mojej osobie i prowadzonych szkoleniach.

Następnie odbyły się warsztaty dedykowane produktom TianDe. Kilka z nich zostało dogłębnie przeanalizowanych przez Panią biochemik pod względem ich składu i dobroczynnego działania. Ciekawe informacje zostały przedstawione w bardzo przystępny sposób. Kolejne warsztaty dotyczyły możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w sieci TianDe z prezentacją osiągnięć poszczególnych leaderów sprzedaży. W kolejnym spotkaniu była mowa o budowaniu efektywnych zespołów. Wieczorna część spotkania rozpoczęła się od kolacji w stylu góralskim, a potem rozmowy i zabawa taneczna według własnych możliwości i sił.

Drugi dzień pobytu to przede wszystkim wyjazd na termy Szaflary poprzedzony obfitym śniadaniem i krótkim warsztatem. Dla mnie pobyt w Szaflarach to przede wszystkim możliwość poznania nowych ludzi. Muszę przyznać, że nasza klubowiczka Patrycja doskonale realizuje się w przeróżnych rolach. Osobiście mogłam ją zobaczyć jako inspirującego mówcę, doskonałego organizatora spotkania, strażnika dobrych partnerskich relacji z dystansem do siebie oraz umiejętnością zabawy.

To bardzo budujące dlatego też jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.