Wiosna radosna czyli kolejne spotkanie klubowe

Kwietniowe spotkanie Klubu Kobiet Biznesu odbyło się pod hasłem "wiosna radosna". Oczywiście był to slogan wywoławczy który bardzo dobrze korespondował z naszym nastrojem.  Dzięki Pani Lucynie Patejczuk miałyśmy okazje poznać techniki szybkiego zapamiętywania i uczenia się, zdiagnozować swoje tempo czytania ze zrozumieniem oraz polepszyć efekty takiego czytania. Charakter warsztatowy umożliwiła nabycie pewnych umiejętności usprawniających procesy myślenia i kojarzenia. Wszystkie te ćwiczenia wykonywałyśmy w atmosferze zabawy i dobrego humoru. Czas tak szybko leciał, że poprosiłyśmy o kolejne ćwiczenia pomimo, że nasze spotkanie dobiegało już końca.

Jak zawsze na samym końcu brałyśmy udział w losowaniu upominków. Tym razem otrzymałyśmy bony do restauracji Origami w Sosnowcu oraz upominki od Gerry Weber. Obydwie firmy są partnerami klubu. Jak zawsze nasze podniebienia rozpieszczało ciast upieczone specjalnie na nasze spotkanie przez Kasię Ośłiżniok.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom i firmom, które przyczyniły się do uświetnienia naszego kolejnego spotkania Klubu Kobiet Biznesu "Kultura sukcesu". Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu już 18 maja.


Zapraszam do oglądnięcia galerii z naszego kwietniowego spotkania