Klub Kobiet Kultura Sukcesu 24 września po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z Covid-19 zorganizował spotkanie.

Było ono w swoim charakterze bardzo podobne do tych, które odbywały się przed pandemią. Można uznać, że wróciłyśmy do typowych spotkań , ale z uwzględnieniem reżimu sanitarnego i środków ostrożności.  Na początku spotkania założycielka klubu Iwona Tyrna-Łojek przywitała wszystkich gości, sympatyków i członkinie Klubu.

Wśród nas była nasza ambasadorka Małgorzata Orzechowska-Brol. Członkini  klubu Anna Zysiak przedstawiła cenne informacje dotyczące jakości powietrza i sposobów ochrony przed zanieczyszczeniami.

Następnie duet fotograficzny Agnieszka Walny- Moje piksele i Adam Politański -Fotografia przekazali nam wiele praktycznych rad dotyczących tego w jaki sposób dobrze wyglądać na zdjęciach i jak  przygotować się do sesji fotograficznych. Będąc w towarzystwie profesjonalnych fotografów poprosiłyśmy o pamiątkowe wspólne zdjęcie, które oczywiście prezentujemy na blogu i na fanpage Klubu FB.

W trakcie przerwy była okazja do nawiązania nowych kontaktów i wspólnych rozmów. Pod koniec spotkania przystąpiliśmy do rozlosowania upominków, które otrzymaliśmy od Katarzyny Niewiadomskiej Pion BHP, Małgorzaty Orzechowskiej -Brol, Eugenii Szołdry. Była również możliwość trafienia szczęśliwego losu, pod którym zawarte były trzy książki. !.Wyzwanie stoika. Jak dzięki filozofii odnaleźć w sobie siłę, spokój  i odporność psychiczną. W.Irvinea 2.Nawyki bogatych i biednych.T.Corley o M.Yardney 3. Jak czytać ludzi radzi agent FBA R.Dreek i C. Stauth.  Następne spotkanie już w październiku. Serdecznie zapraszamy.

Informujemy również, że do tej pory nasze spotkania odbywały się regularnie co miesiąc, ale tylko online.