Czerwcowe spotkanie klubowe zostało  zorganizowane przez naszą koleżankę Aniele Czerner w siedzibie jej firmy. Przy wejściu do salonu mebli biurowych Mikomax Katowice czekał na nas uroczy mężczyzna z powitaniem „Hello… Kobiety sukcesu”. I jak tu nie zrobić sobie wspólnego zdjęcia ? Po prostu nie da się przejść obok.

Zostałyśmy przez Anielę  poproszone, aby się rozgościć. I tu czekała na nas kolejna niespodzianka. Przepyszne ciasto upieczone przez Kasię- żonę naszego klubowego podopiecznego Darka Ośliźnioka. Do tego aromatyczna  kawa i równie piękny jak i smaczny catering.

Pobiesiadowałyśmy trochę, po czym poprosiłam Anielę o udzielenie wywiadu, który został nagrany i będzie upubliczniony w najbliższym czasie.
Następnie zobaczyłyśmy krótki  film przedstawiający proces produkcji mebli biurowych dostępnych w firmie.

Ten film zachęcił nas do dokładnego przyglądnięcia się poszczególnym meblom biurowym i ciekawym rozwiązaniom , które nie tylko są przydatne i funkcjonalne , ale też dbają o nasze zdrowie. Oczywiście nie obyło się bez wypróbowania poszczególnych foteli biurowych. Aniela opowiedziała nam o zasadach ergonomii oraz zachęciła do wspólnej gimnastyki, którą co godzinę powinno się wykonywać, gdy intensywnie pracujemy przed komputerem.


Pod koniec spotkania czekała na nas niespodzianka- upominki dla każdej uczestniczki spotkania oraz przeznaczone do rozlosowania w konkursie wizytówkowym. Jak to zwykle bywa miałyśmy wiele tematów do omówienia, więc dużo później niż wstępnie ustaliłyśmy zakończyło się nasze spotkanie klubowe. Do zobaczenia w niedzielę na wspólnym wyjściu w góry.

Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkania w dniu 19.06.2018r.