Zapewne doskonale pamiętacie Darka, który dzielnie walczy o to, aby powrócić do zdrowia i sprawności ruchowej. Pomimo, iż jest  otoczony miłością i ogromnym wsparciem ze strony jego żony oraz rodziny, to jak to bywa w takich przypadkach rehabilitacja ma wymiar ściśle finansowy. To właśnie konkretne pieniądze przekładają się na poszczególne ćwiczenia logopedyczne, pracę rehabilitantów i potrzebne leki.

Nasza klubowiczka Aniela, która jest szwagierką Darka zorganizowała już po raz drugi koncert charytatywny. Koleżanki należące do Klubu Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu” przekazały różne przedmioty do licytacji, a następnie uczestniczyły w koncercie, zakupując losy. W trakcie kolejnego spotkania klubowego koleżanki, które nie mogły uczestniczyć osobiście w koncercie ofiarowały  pieniądze dla Darka, a inne zadeklarowały pomoc.

Dzięki wsparciu finansowemu Darek oprócz codziennej rehabilitacji mógł wyjechać na turnus zdrowotny i skorzystać z potrzebnych mu zabiegów. Zmiana otoczenia działa bardzo korzystnie, uspakaja i tworzy doskonały nastrój do ciężkiej pracy nad sobą i kolejnymi osiągnięciami.

W trakcie koncertu obiecałam Darkowi i Kasi, że ich osobiście odwiedzę w czasie pobytu na turnusie zdrowotnym trwającym jedynie 10 dni. Słowa dotrzymałam i właśnie dzisiaj wybrałam się z wizytą. To co zobaczyłam uskrzydliło mnie na resztę dnia. Darek w doskonałym humorze, czynnie uczestniczył w naszej rozmowie, robiąc naprawdę duży wysiłek, aby się ze mną porozumieć. Poszczególne gesty czy pojedyncze słowa były bardzo wymowne - pełne radości i satysfakcji. Rehabilitacja Darka daje duże efekty, które są wzmacniane przez jego pracowitość i zaangażowanie w proces powrotu do jak największej sprawności.

Dlatego też pisząc ten tekst pomyślałam sobie o wielkiej mocy wsparcia i ludzkiej życzliwości. Kochane Klubowiczki – to działa. Wasza pomoc finansowa, podobnie jak innych osób, które to czynią jest wykorzystywana  na szczytny cel i dzięki niej Darek powraca do zdrowia i jest szczęśliwy.

Dziękuję Wam za to, że i Wy drogie Klubowiczki, do tego się przyczyniacie.