W grupie jest zawsze raźniej, wspierająco i motywująco. My to dobrze wiemy i dlatego spotykamy się w ramach Klubu Kultury Sukcesu Kobiet od ponad 6 lat.

Obecnie widzimy się jedynie online, ale także i teraz możesz przyłączyć się oficjalnie do naszej klubowej społeczności. Czekamy na Ciebie. Rejestracja to tylko 5 kroków:

:

  • POZNAJ działalność Klubu, jego misję i cele. Przeczytaj regulamin. Zobacz filmy o nas, zdjęcia ze spotkań i wydarzeń. Wszystko znajdziesz na stronie www.kulturasukcesu.pl
  • WYŚLIJ maila z informacją, że chcesz do nas dołączyć na adres kontakt@kulturasukcesu.pl  Podaj nr telefonu kontaktowego. Oddzwonimy do Ciebie.
  • POROZMAWIAJ z nami przez telefon, TEAMS, ZOOM itp. a my rozważymy Twoją kandydaturę.
  • WPŁAĆ opłatę członkowską na nr konta po otrzymaniu informacji, że zostałaś przyjęta do Klubu. Wyślij do nas podpisany i zeskanowany regulamin lub przynieś go na pierwsze spotkanie.
  • PRZYJDŹ na spotkanie (lub dołącz do nas online) a my oficjalnie przyjmiemy Cię do naszej społeczności. Będziesz miała okazje zaprezentować się.


Działamy jako społeczność kobiet przedsiębiorczych. Rozwijamy się, wzajemnie wspieramy i uczymy się od siebie. Dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Miło spędzamy ze sobą czas. Na spotkaniach jest bardzo wesoło, ale też merytorycznie.
Nasze motto przewodnie brzmi ”Siła jest w nas kobietach. Moc synergii i wsparcia