Za nami kolejne spotkanie Klubu Kobiet Biznesu ”Kultura sukcesu”. Ze względu na to, że mamy jesień, tematem wiodącym były zagadnienia związane przede wszystkim ze zdrowiem i modą. Hasło przewodnie modna=piękna towarzyszyło nam przez całe spotkanie. Gościem specjalnym była Ilona Kanclerz - artystka multimedialna, doktorantka ASP oraz autorka projektu Modny Śląsk. W swoim wystąpieniu powiedziała nam o stylu kobiety biznesu,  możliwości doboru strojów i dodatków. Były też refleksje na temat rozwoju osobistego, podążania za swoimi celami i pragnieniami.

Sezon jesiennych przeziębień i zachorowań na grypę mamy przed sobą, dlatego też z prawdziwą przyjemnością i uwagą wysłuchaliśmy prezentacji klubowiczki Karoliny Szczepanik będącej swoistym przewodnikiem po samoleczeniu. Dowiedziałyśmy się w jaki sposób sobie pomóc, wzmocnić swój organizm a jednocześnie nie zaszkodzić sobie. Praktyczne porady z życia wzięte były bardzo pomocne.
 
Na naszym wrześniowym spotkaniu oprócz koleżanek klubowiczek i sympatyczek klubu pojawiły się również nowe Panie. Była okazja do rozmów, wzajemnego poznania się i wymiany wizytówkowej. Wszystko to co jest najistotniejsze dla kobiet biznesu - wzajemne wsparcie, poznawanie innych ludzi, warsztaty rozwojowe i oczywiście świetna atmosfera.
Dziękuję Wam za to koleżanki. Do następnego spotkania klubowego.  

Zapraszam do oglądnięcia galerii z naszego ostatniego spotkania z dnia 24 września 2015.