Marka Kultura Sukcesu upowszechnia i wspiera działalność osób, które na co dzień  kierują się zasadami  etyki.

Jedną z form promocji takich wartości są nadawane przez markę tytuły „Osobowość Kultury Sukcesu”. Kapituła ostatecznie decyduje o przyznawanych tytułach.Nominacje do tytułu: Osobowość Kultury Sukcesu 2024 

(Informacje zostały zamieszczone według kolejności wręczania nominacji)

Ewa Kapias


Ewa Kapias z potrzeby tworzenia i pasji do sztuki zaczęła wykonywać wyroby rękodzieła artystycznego. Działa z ogromną pasją i sercem. Jest prezeską stowarzyszenia rękodzieła „Manufaktura KrySka Designe”. Stworzyła miejsce spotkań ze sztuką w swojej Galerii w zabytkowej dzielnicy Katowic-Nikiszowcu. To właśnie w tym miejscu odbywają się warsztaty dla dzieci oraz powstają pluszowe Beboki szyte przez panią Ewę. Wszystkie działania nacechowane są kulturą osobistą, szacunkiem do drugiego człowieka, zaangażowaniem społecznym na rzecz innych.

Emanuel Zielosko


Emanuel Zielosko pasjonat hokeja, interesuje się historią tej dyscypliny. Kolekcjonuje pamiątki hokejowe. Aktywnie wspiera lokalny klub Naprzód-Janów. Posiada bezcenną kolekcje drewnianych kijów hokejowych oraz inne pamiątki sportowe. Chętnie je udostępnia, prowadząc prelekcje na temat drużyn hokejowych.  Aktywnie działa na rzecz promocji hokeja i działa społecznie.

Marta Król  


Marta Król wokalistka jazowa, autorka tekstów. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Obecna na polskiej scenie muzycznej wielu lat. Jej niski, ciepły głos zachwyca a kunszt wokalny zaprowadził artystkę na sam szczyt. Pani Marta to cudowna, wrażliwa osobowość, wspierająca innych w potrzebie  a przy tym prawdziwa kobieta sukcesu umiejętnie łącząca życie rodzinne z karierą zawodową.