Cudowny wieczór w towarzystwie klubowiczek i sympatyków klubu już za nami. Nieoczekiwanie, dokładnie dzień przed spotkaniem dowiedziałyśmy się, że odwiedzi nas Darek  Ośliźniok ze swoją żoną Kasią.

Bardzo intensywnie przygotowujemy się do kolejnego koncertu charytatywnego dla Darka, tym bardziej, że widzimy jak ogromne postępy robi korzystając z rehabilitacji i leczenia. Wola walki, chęć podejmowania codziennych wyzwań i praca nad sobą, swoim słabościami daje duże efekty. Jednakże potrzebne jest też wsparcie finansowe, aby ta droga do większej sprawności nie była tak wyboista. Ze wszelkich sił wspieramy Kasię i Darka, życząc im dużo zdrowia i dalszej wytrwałości w dążeniu do celu.

W trakcie spotkania wysłuchaliśmy również informacji na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, które przedstawił Grzegorz Łojek. Nasza klubowiczka Renata Oleksy zachęciła nas do zagrania w grę planszową  CashFlow.

Czas podczas naszych spotkań szybko mija, ale na szczęście widzimy się co miesiąc. Do zobaczenia 13 czerwca na koncercie charytatywnym dla Darka.

Zapraszam do obejrzenia galerii z naszego spotkania w dniu 16.05.2017r.