O dwóch lat prowadzę założony przeze mnie Klub Kobiet Biznesu „Kultura sukcesu”. Spotkania są dedykowane Paniom, które prowadzą swoją działalność gospodarczą lub w niedalekiej przyszłości mają taki zamiar. A co w przypadku osób, które jeszcze nieśmiało myślą o założeniu własnej firmy?

To właśnie dla nich założyłam Koło Przedsiębiorczych w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Na comiesięcznych spotkaniach studenci mają możliwość skorzystania z solidnej dawki wiedzy, która tematycznie oscyluje wokół zagadnień związanych z szeroko rozumianą przedsiębiorczością. To tutaj na warsztatach można zdiagnozować swoje cechy osobowości, które sprzyjają biznesowi oraz rozwinąć je korzystając z konkretnych narzędzi.

Na spotkaniach Koła studenci uczą się budowania marki osobistej, tak aby stała się ich wizytówką i mocnym atutem. Już w styczniu dowiedzą się jak kreować swój wizerunek, aby był spójny i wiarygodny. Każde spotkanie to duża dawka wiedzy, połączona z otwartą komunikacją i miłą atmosferą. Ze spotkania na spotkanie studenci wciągają się do wspólnej pracy na rzecz Koła, dzieląc się z innymi swoimi talentami i umiejętnościami.

Ostatnio studenci pomagali w dekoracji stołu z poczęstunkiem   a jedna ze studentek wykonała serię zdjęć upamiętniających spotkanie.  Zaangażowanie, chęć współpracy i rozwoju to podstawa do osiągania osobistych i zespołowych sukcesów.

Dlatego też bardzo serdecznie zachęcam do udziału w naszych spotkaniach, tych którzy są zainteresowani rozwojem  postaw przedsiębiorczych.


Zapraszam do oglądnięcia galerii ze spotkań Koła Przedsiębiorczych